Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hříšný tanec 2

Vášeň a salsa v žáru havanských nocí!

Havana, listopad roku 1958. Osmnáctiletá Katey Millerová (Romola Garai) přijíždí s rodiči ze Spojených států do kubánského hlavního města, kde její otec dostal místo ve vedení místní pobočky společnosti Ford.
Z poklidného života středostavovského studentky je Katey uvržena do exkluzivního prostředí Američanů, pohybujících se v luxusním hotelu Oceana. Více než toto pozlátko ji však přitahuje hrdý a cílevědomý Javier (Diego Luna), číšník, který, jak vyjde najevo, je také vynikajícím tanečníkem. Katey touží naučit se jeho styl tance a přesvědčí ho, aby se společně zúčastnili prestižní taneční soutěže v havanském kasinu Palace.
Po Javierově boku poznává odlišnou, temperamentnější tvář Kuby. Společně zkoušejí na pláži a navštěvují "hříšný" taneční klub La Rosa Negra, kam chodí pouze místní a kde se provozuje "hříšný tanec".
V osudný večer jsou připraveni společně vystoupit na taneční soutěži, netuší však, že celou Kubu zanedlouho zachvátí vlna revolučního násilí...

Hrají: Romola Garai, Diego Luna, Patrick Swayze, Mika Boorem, Jonathan Jackson, Sela Ward, Mya Harrison, January Jones, René Lavan, Marisol Padilla Sánchez, John Slalattery

Režie: Guy Ferland

Žánr: romantický, hudební

  


  


Hlavní herci:

Herečka

Datum narození:06.08.1982Místo narození:Velká Británie Znamení: Lev


Životopis:Letos dvaadvacetiletá herečka debutovala před kamerou v roce 2000 coby mladší verze Judi Denchové v televizním filmu Last of the Blonde Bombshells. Zahrála si v několika televizních seriálech, v dickensovské adaptaci Nicholas Nickleby (2002) a v dobové romanci I Capture the Castle. Fotky:

 


Herec

 

Datum narození:29.12.1979Místo narození:Mexiko City, Mexiko Znamení: Kozoroh Životopis:Ve svých pětadvaceti letech má tento Mexičan za sebou již úctyhodnou řádku filmových a televizních rolí. Od dvanácti let účinkoval ve své vlasti v soap operách. Mezinárodnímu publiku se poprvé výrazněji představil ve snímku režiséra Alfonsa Cuaróna Mexická jízda (2001). Zahrál si však také v dalších filmech s mexickou či kubánskou tématikou, jako jsou životopisná dramata Než se setmí (2000) a Frida (2002). Letos se objeví po boku Toma Hankse ve Spielbergově komedii The Terminal.

Fotky:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hř,íšni tanec

(kaja HRUBI, 29. 2. 2008 10:33)

povIDA SE ŽE HŘIŠNI TANEC 2 JE SPROSTI