Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

  Ordinace v růžové zahradě

Tento seriál z gynekologického oddělení,vypráví o životech několika ldí.Poté co se Kamila rozejde s Michalem a vratí se k Pavlovi,otěhotní a čeká s nim holčičku.Michal je psychicky na dně,ale najde si novou přítelkyni.Po Evelýně kolapsi ji Čížek navštěvuje v nemocniny a poté i doma,Vendulka začne žárlit a odstěhuje se zpátky do své garzonky.Čížek jí přemlouvá,aby se vrátila,Vendulka si to nechá projít hlavou a vrátí se k němu.Mezi tím onemocní také Marcela(bývalá manželka Mázla) a v Paze umírá na rakovinu.Kamile se nakonec předčasně narodí dcera Pavlínka,která je hned po porodu převezena do pražské nemocnice,po propuštění se za ní Kamila a Pavel vydávají a doufají,že jejich dcera přežije.

Svatby?:

Jako každý seriálový závěr, i Ordinace v růžové zahradě se začíná pěkně dramatizovat. Už nečekaná a rychlá smrt Marcely Mázlové  byla překvapením. A čekají nás další!
 
 
 
 
 

 
 
Co se stalo do teď?
 
Lucie a Hruška chytají tajnou svatbu, když náhle přijde z Německa zpráva, že Hruška je asi otcem dítěte své bývalé přítelkyně. Lucie chce zrušit svatbu!
 
Kamila v práci zkolabovala a lékař jí diagnostikoval rizikové těhotenství. Musí zůstat doma…
 
Vrací se Lenka Váchová se svým přítelem Lenným. Jenže on je Afroameričan…
 
I na obloze zdánlivě idylického vztahu Vendulky a Čížka se objevily mráčky a Čížek se musel moc snažit, aby mu Vendulka neutekla…
 
Štěstí mezi Gitou a Čestmírem kalí Marcelina smrt…
 
Jen u Šebků vládne spokojenost. Evelína dokonce nabídla potencionální snaše Ivě tykání. A Prokop? Jak ten zamíchá s kartami?
 
 
 
Co tedy stane příští týden? Zjistili jsme pro vás nejdůležitější okamžiky posledních dvou dílů!
 
 
Doktor Hruška je stále v Mnichově a čeká na výsledky testů paternity. Doktor Suk se raduje, že se díky tomu dostane častěji na sál.
 
Čížek, inspirován italskou svatbou své bývalé pacietky, pornoherečky Sisi, požádá Vendulku o ruku. Bude souhlasit, nebo ho odmítne?
 
Kamilu, která je v sedmém měsíci těhotenství, náhle přepadnou porodní bolesti. Po odvozu do nemocnice porodí! Kamila je po předčasném porodu Pavlínky fyzicky v pořádku, ale psychicky na tom není vůbec dobře. Trápí se. Všichni s ní soucítí, chodí za ní do nemocnice, uklidňují ji. Ale nikdo neví, jak dítě zvládne svůj další vývoj.
 
I Lucie dostane nepříznivou zprávu. Testy v Mnichově potvrdily Hruškovo otcovství. Zvládne Lucie vážnou situaci a bude pokračovat v přípravách na svatbu?
 
Nebo se snad k oltáři vypraví doktor Čížek a sestřička Vendulka?
 
 
Jisté je, že vstříc štěstí jdou Kamila s Pavlem. Poté, co Kamilu propustí z nemocnice, oba okamžitě odjíždějí do Prahy, navštívit svou maličkou dceru. Vycházejí z porodnice s nadějí, že Pavlínka svůj nevydařený start do života zvládne …
 
 
 
 
Tak kdo si koho vezme?
 
To se nám to zamotává. Nova poodhalila dvě možné svatby a Daniela Šinkorová se ve středečním rozhovoru se čtenáři Blesku prořekla, že jedna svatba se skutečně konat bude. Jenže neprozradila, čí! Nova připouští dvě možnosti  – doktora Čížka a Vendulky nebo Lucie a Hrušky. My seznam možných sňatků rozšiřujeme ještě na Michala Šebka a Ivu. Kdo má největší šanci?
 
 
Je pravděpodobné, že by se doktor Čížek ze dne na den sebral a uspořádali s Vendulkou malou svatbu? To asi ne. Vendulka určitě bude chtít velikánskou hostinu a na radnici spoustu lidí a to by za týden nestihli. Tahle svatba bude určitě na podzim! Anebo ne?
 
 
Michal a Iva! To je pravděpodobnější, ale jelikož nás čeká dalších třicet čtyři dílů a na scéně se objevil Ivin exmilenec Prokop, budou si muset tihle dva ještě hodně prožít, než se na závěr celého seriálu vezmou.
 
 
Nejnadějněji to vypadá pro Lucii a doktora Hrušku, jenže je tu jeho otcovství. Skousne to Lucie? Vypadá to, že se oba velice milují. Dáváme jim největší šance! Má to jediný háček. V minulém dílu Ordinace jsme viděli šaty, které má Lucie připravené na svatbu. Patří k nim i roztomilý slamáček. A nejsou to tyto šaty na fotce, kterou TV Nova uvolnila. Takže co myslíte - Kdo je tedy ta nevěsta?
Herci:
Linda Rybová
Filmová a divadelní herečka se narodila 10. listopadu 1975 v Praze. Objevila se například v Tmavomodrém světě Jana Svěráka nebo ve filmovém zpracování básní K. J. Erbena Kytice, které režíroval F. A. Brabec. Je manželkou herce Davida Prachaře, se kterým má dvě děti.
 
 
 
 
 
Roman Zach
Narodil se v roce 1973. Prosadil se v televizním seriálu Redakce, kde hrál sympatického fotoreportéra, který má zálibu v ženách. Před tím hrál jednu z hlavních rolí v seriálu České televize Hop nebo trop. Je svobodný, žije s přítelkyní a synem Prokopem.
 
 
 
 
 
Daniela Šinkorová
Narodila se 28. prosince 1972 v Nitře. Vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Bratislavě a muzikálové herectví na JAMU v Brně. Již během studií začala hrát v muzikálech. Této oblasti se věnuje do současnosti - Dracula, Kabaret nebo Chicago. V roli lékařky se objevila již v pokračování Dietlovy ságy Nemocnice na kraji města po dvacet letech.
 
 
 
David Prachař
Narodil se 15. ledna 1959 jako syn slavného herce Ilji Prachaře. Vystudoval DAMU a od té doby se věnuje hlavně divadlu. Hraje v Divadle Komedie, Národním divadle, Činoherním klubu a jiných. Je ženatý s Lindou Rybovou. Z prvního manželství s Danou Batulkovou má děti Jakuba a Marjánku, z druhého Rozálii a Josefínu
 
 
 
 
Ladislav Potměšil
Narodil se 2. září 1945. V osmdesátých a devadesátých letech si získal oblibu díky Soukupovým komediím Discopříběh I až II a Byl jednou jeden polda I - III. Mimo to se hodně věnoval televizní tvorbě – Ohnivé ženy, Šéfe to je věc, Hospoda a dalších. Je ženatý s herečkou Jaroslavou Brouskovou.
 
 
 
 
Petr Rychlý
Herec a moderátor Petr Rychlý se narodil 9. srpna 1965 v Praze. Účinkuje v rádiu Frekvence 1, ale proslul především moderováním střihového pořadu na TV Nova Natoč to! Hodně dabuje. V divadle ho můžete vidět v Divadle na Fidlovačce. Je ženatý s herečkou Pavlou Rychlou, má dva syny  Matěje a Ondřeje.
 
 
 
 
 
Tomáš Krejčíř
Herec a moderátor se narodil 1971 v Českých Budějovicích. Po absolutoriu na DAMU zakotvil v Činoherním klubu Ústí nad Labem. Pozornost na sebe přitáhl první řadou televizního seriálu Rodinná pouta. Poté přeběhl z Primy na Novu, kde hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě a moderuje Snídani s Novou. Jeho manželka se jmenuje Gábina a mají spolu tři děti.
 
 
 
Veronika Jeníková
Narodila se v Praze 4. června 1964 do rodiny profesorky a doktora filozofie. Jako šestnáctiletá získala roli Manky  v Kachyňově snímku Pozor, vizita! Dále se objevila ve snímku Rozpuštěný a vypuštěný a v Olmerových filmech Anthonyho šance a Bonny a klid. Od počátku devadesátých let hraje v divadle ABC.
..................................................................
Postavy:
Kamila Váchová (Linda Rybová)
Sestra v gynekologické ordinaci, krásná, milá, svědomitá. Zažije manželovu zradu a zaskočí ji velká nečekaná láska.
 
 
 
 
 
 
 
 
MUDr. Michal Šebek  (Roman Zach)
Pohledný lékař, zdánlivě suverénní, uvnitř zranitelný. Věčný kluk, který se bojí citové závislosti, ale láska ho promění. Jezdí na skútru a pacientky ho milují. Líbí se jim jeho úsměv i svérázný humor. Dveře ordinace otevírá s typickým „Tu hezčí, prosím!“
 
 
 
 
 
 
MUDr. Gita Petrová (Daniela Šinkorová)
Atraktivní rozvedená tmavovláska. Zodpovědná. Milovala primáře Mázla a svoji profesi. Čestmír se ale ani po letech vztahu nerozvedl. Medicína Gitu nezklamala nikdy. Stará se o dceru Sylvu, mladší sestru Lucii a bývalého tchána.
 
 
 
 
 
 
Pavel Vácha (David Prachař)
Hodný, ale nespolehlivý manžel Kamily. Má rád svoji dceru Lenku i nevlastního syna Martina. Má slabost pro auta a svoji kolegyni Danielu. Přivodí krizi manželství.
 
 
 
 
 
 
 
MUDr. Aleš Čížek (Ladislav Potměšil)
Gynekolog penzista, vypomáhá v ordinaci. Oblíbený u pacientek i kolegů. Vzbuzuje důvěru, má nadhled a šarm. Je vtipný. Mají ho rádi opravdu všichni a Vendulka mu věnuje zvláštní péči.
 
 
 
 
 
 
 
MUDr. Čestmír Mázl  (Petr Rychlý)
Primář gynekologického oddělení místní nemocnice. Ješitný, trochu kariérista. Nedostižný operatér. Má charisma a ženy mu podléhají.
 
 
 
 
 
 
 
Roman Kříž (Tomáš Krejčíř)
Muž s tajemstvím. Horolezec. Má za sebou výstupy i pády. Skrývá velké přání.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martin Vácha  (Oliver Cox)
Kamilin syn. Nemá to snadné. Když začne Pavlovi říkat táto, tak se mu Pavel odstěhuje. Ale Martin má svoji mámu Kamilu a psa Příšeru. A ty chrání třeba pěstí.
 
 
 
 
 
 
 
Lenka Váchová (Barbora Petrová)
Pavlova dcera z prvního manželství, má vztah se svým vysokoškolským profesorem. Pro lásku by šla světa kraj. Nakonec odletí na druhý konec světa za mámou.
 
 
 
 
 
 
 
Lucie Váchová (Ivana Jirešová)
Nejmladší sestra Gity a Pavla, živelná pohroma. Je free a stále v pohybu. Žije stylem „Neřeš a žij!“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vendulka Holovská (Veronika Jeníková)
Druhá sestra v ordinaci, žije sama s kocourem a samota ji poznamenala. Intrikuje, ale když najde smysl života, tak toho nechá a rozkvete.
 
 
 
 
 
 
 
 
Daniela (Dana Verzichová)
Svůdná zaměstnankyně Pavlovy autodílny a jeho milenka. Rozbije Pavlovo manželství a způsobí Kamile mnoho smutku, sama je šťastná jen chvíli.
 
 
 
 
 
 
 
 
Evelýna (Dana Syslová)
Michalova matka, nepraktická, zábavná, sympatická. Plná života. Ani po 35 letech si se synem ve společné domácnosti nejdou na nervy. Na milostné návštěvy mají jízdní řád.
 
 
 
 
 
 
 
Tereza (Vanda Hybnerová)
Michalova mladší sestra, vědkyně. Praštěná po matce. Vědecké metody aplikuje i při snaze otěhotnět.
 
 
 
 
 
 
 
 
Cyril (Pavel Nový)
Cirkusový klaun. Obdivuje Evelýnu a míchá jí koktejly Splašený slon.
 
 
 
 
 

..................................................................

                     Fotogalerie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

¨

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SYLVA

(ivnka, 11. 6. 2008 14:11)

neni tu SYLVA

ahoj

(viki2001545120, 19. 10. 2007 18:25)

ahoj máš pěkný obrázky z ordinace

http://www.ordinace.webz.cz

(johana, 30. 8. 2007 23:40)

Tady je o ordinaci stránka:
http://www.ordinace.webz.cz

-------------

(kkkaaaattttkkkkaaaaa, 15. 7. 2007 12:38)

Ahoj jmenuji se Katerina Seidlova a strasne me mrzi ze se uz nemuzu koukat na Ordinaci...a vite proc??????Protoze mama rekla ze jsem na to jeste moc mala a ze je tam samy smilstvo........a jestli se aspon trochu ordinace nezmeni tak se na ni nebude koukat uz nikdo ...z nasi tridy se na ni nediva vubec nikdo protoze se to furt opakuje a decka to nebavi tak jak Horakovi napr....a ze to dospeli baví???to neni vubec zadna pravda nanejvys vam mazou med kolem pusy...ja vam reknu co je baví:Horakovi a nebo serialy kde je trochu zivota a hlavne kde hrajou trochu vic deti savnych hrdinu napr :Veronika Nová ta tam skoro vubec nehraje ...jestli si myslite opak tak piste na kataliska@centrum.cz DIKY!!!!

Pro Veroniku Novou

(kataka, 15. 7. 2007 12:31)